چهارچوب-فلزی-درب
۰۵
بهمن

چهارچوب فلزی درب

چهارچوب فلزی درب

اساس نصب درب خانه و ساختمان چهارچوب است که امروزه استفاده از چهارچوب فلزی درب اتاق در خانه ها متداول تر می باشد. و علت آن نیز دوام و ماندگاری بالاتری است که چهارچوب فلزی دارد. چهار چوب فلزی سهم خیلی گسترده ای از بازار را از آن خود نموده است دلیل آن نیز استحکام و ماندگاری می باشد که چهار چوب فلزی دارا است. همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهارچوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی محسوب می شود.

چهارچوب فلزی درب

یکی از تجهیزات آهنی که در ساختمان های مسکونی علاوه بر درب ورودی، درب پارکینگ و… استفاده می شود. چهارچوب فلزی درب است که در ساختمان های چندین طبقه معمولا در طبقه همکف آن ها برای هر واحدی انباری جداگانه ای ساخته شده است. همینطور از چهارچوب فلزی درب در منازل مسکونی دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. که در حیاط خانه از انباری استفاده می نمایند.

چهارچوب فلزی درب از جنس های گوناگون چوبی و آهنی باشد که مدل آهنی آن دوام بیشتری دارد. و در عین حال میتواند با استفاده از سازه های آهنی مدل جدید، زیبایی خلاقانه ای را به حیاط خانه خود یا پارکینگ ساختمان مسکونی شما می افزاید. به این علت که خیلی از افراد در انباری ها بعضی از اجناس عتیقه و گران قیمتی را قرار داده اند که محافظت از آن ها خیلی حائز اهمیت است به همین علت ممکن است هر سارقی به محض ورود به حیاط خانه ها با مشاهده انباری به منظور استفاده از ترفند های گوناگون به داخل انباری رفته و کلیه وسایل گران قیمت موجود در آن را برباید. در نهایت شما میتوانید با تعویض درب های انباری قدیمی و فرسوده خود به مدل های دوام و زیبای درب های انباری امروزی امنیت بالاتری را فراهم کنید.

قیمت روز آهن آلات شنبه 23 شهریور 98/گروه صنعتی تبریز استپ
بیشتر بخوانید

برای دربهای ورودی چوبی مانند درب ضد سرقت و درب لابی که دارای وزن بالاتری هستند بهتر است از چهارچوب های فلزی مورد استفاده قرار دهید.

چهار چوب فلزی درب اتاق

اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب می باشد که در حال حاضر استفاده از چهارچوب فلزی درب اتاق در خانه ها رایج تر شده است و دلیل آن نیز تداوم و ماندگاری بالاتری می باشد که چهارچوب فلزی دارا است. چهار چوب فلزی سهم خیلی گسترده ای از بازار را از آن خود نموده است علت آن نیز دوام است. که چهار چوب فلزی دارا است. همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی محسوب می شود.

قیمت چهار چوب فلزی درب

اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب می باشد. که در حال حاضر استفاده از چهارچوب فلزی در خانه ها رایج تر بوده و دلیل آن نیز دوام و ماندگاری بالاتری است که چهارچوب فلزی دارا است.
چهار چوب فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را به خود اختصاص داده است. دلیل آن نیز دوام و پایداری می باشد که چهار چوب فلزی دارا است. همچینن ویژگی طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی محسوب می شود.

فروش چهارچوب فلزی آماده

از جمله خدمات تبریز استپ ساخت و تولید انواع چهارچوب فلزی، درب فرفورژه در سایز و ابعاد مختلف است. بعضی از اصلی ترین دلایل برای ماندگاری و تداوم ساخت چهارچوب آهنی در منازل زیبایی و قیمت مناسب و وزن کم آن ها است. تبریز استپ آماده ساخت و تولید انواع چهارچوب های مختلف فلزی و درب های فرفورژه در تعداد مختلف است.

ابعاد چهارچوب فلزی

ارتفاع استاندارد برای کلیه چارچوب ها همانند اتاق های خواب و سرویس ها 220 سانتی متر است. سایز مناسب عرض برای اتاق خوابها 85 الی 95 و برای سرویس ها 65 الی 75 سانتی متر می باشد.

درب پارکینگ در گرگان
بیشتر بخوانید

چهارچوب فلزی درب

انواع چهارچوب فلزی

امروزه به علت استحکام بالاتر چهارچوب فلزی استفاده از آن در خانه ها رایج تر می باشد. چهارچوب های فلزی تبریز استپ که بر روی آن درب های فلزی و فرفورژه نصب می گردد در مدل های گوناگون تولید می شوند. که دارای مشخصات فنی به شرح ذیل هستند:

  • چهارچوب درب که جای قفل پانچ شده دارد. و پشت آن توسط یک قطعه فلزی مخصوص پرس شده بسته می شود. تا از ورود هرگونه مصالح ساختمانی به جلوی زبانه و قفل جلوگیری نماید.
  • چهارچوب درب که جای لولا پانچ شده که پشت آن با یک قطعه به نام پشت لولا بسته شده است. و سوراخهای قلاویز شده دارد. و لولا بر روی آن بسته می شود.

از نکات مهم و فنی جای لولای پانچ شده این است که:
اگر لولا به مرور زمان دچار مشکل شود قابل تعویض است.
هنگامی که لولا بر روی چهارچوب نصب می شود. هیچ بر آمدگی اضافه بر روی بدنه چهارچوب مشاهده نمی شود.

قیمت ساخت چهارچوب فرانسوی

 انواع چهارچوب فلزی: فرانسوی، مکزیکی، ساده و …است.
اندازه چهار چوب فلزی فرانسوی مناسب برای ورودی اتاق خواب  85 تا 95 سانتیمتر میباشد که ورودی تمام شده از 75 تا 85 سانتیمتر می شود. و اندازه چهارچوب فرانسوی مناسب برای ورودی سرویسها از هفتاد تا هشتاد سانتیمتر میباشد. که ورودی تمام شده از شصت تا هفتاد سانتیمتر میشود. مهم ترین پارا متر برای به دست آوردن اندازه مناسب چهارچوب برای اتاق و سرویس  در ساختمانها مساحت زیر بنا و نقشه ساختمان میباشد.
برای اطلاع از قیمت چهارچوب فرانسوی با ما تماس بگیرید.

چهارچوب مکزیکی یا قاشقی وتفاوتهای آن با چهار چوب فرانسوی

چهارچوب مکزیکی (چهارچوب قاشقی) در سایزهای مختلف و به در خواست وسفارش مشتری قابل تولید در بخش خمکاری ورق است. در حالتی که چهارچوب تولید کارخانه ها در ۲ سایز 3.5 و 4 سانتی متر است. از چهارچوب های مکزیکی در ساختمان برای فرم پنجره های pvc و همینطور قاب پنجره های فلزی و چهارچوب های درب چوبی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت روز آهن آلات در تاریخ شنبه 13 اردیبهشت 99 / گروه صنعتی تبریزاستپ
بیشتر بخوانید

طول شاخه های تولیدی فرانسوی و مکزیکی کارخانه ها 6.60 سانتی متر است. وزن هر شاخه بسته به ضخامت ورق متغییر است. هـر شاخه 6.60 سانتی متری چهارچوب مکزیکی به ضخامت ۲ میلیمتر 28تا 29 کیلوگرم می باشد. هر شاخه بسته به ضخامت ورق متغییر بوده. وزن هر شاخه 6.60 سانتی متری چهارچوب فرانسوی به ضخامت ۲ میلی متر 24 تا 25 کیلو گرم است.

چهارچوب ساده

یکی دیگر از انواع چهارچوب فلزی درب که در تبریز استپ تولید می شود، چهار چوب فلزی ساده است. این نوع چهارچوب همان مدل های قدیمی و پرطرفدار چهارچوب درب به شمار می رود. تولید این نوع ۴ خیلی ساده است.

قیمت نصب چهارچوب فلزی

چهارچوب فلزی درب در قدیم به صورت کاملا ساده و بدون هیچگونه مقاومتی ساخته می شدند. که به آسانی هر سارقی می توانست این چهارچوب فلزی درب را باز کرده و وارد انباری ساختمان ها شود. اما با توجه به اینکه در حال حاضر افراد ساکن در ساختمان ها به دلیل نقلی بودن واحدهای مسکونی به اجبار بعضی از وسایل خود را در انباری های موجود در پارکینگ خانه خود می گذارند، در نتیجه باید اقدامات بهینه تر و تصمیمات بهتری در مورد انتخاب چهارچوب فلزی درب ایجاد نمود تا به این منظور وسایل گران قیمت موجود در انباری ها را برای آنها محفوظ گردد.